سوالات متداول

این دوره شش بار در سال برگزار می‌شود که تاریخ آنها در صفحات شبکه‌های مجازی نووا و صفحه اصلی وبسایت اطلاع رسانی می‌گردد. 

هزینه‌ی شرکت در دوره‌ی تئوری تا تجربه‌ی دیجیتال مارکتینگ آکادمی نووا 7.5 میلیون تومان است که بسته به شرایط می‌تواند تا 20% شامل تخفیف یعنی شش میلیون تومان شود. همچنین امکان پرداخت قسطی دوره هم به صورت زیر مقدور است:

  1. پرداخت نیمی از مبلغ در ابتدا (3.5 میلیون تومان)
  2. پرداخت دو قسطی باقی در طول دوره بدون نیاز به دریافت چک (دو قسط 1.75 میلیونی )

خیر متاسفانه چنین امکانی وجود ندارد و بهتر است با اطمینان از این که به یادگیری مفاهیم دیجیتال مارکتینگ علاقه دارید اقدام به شرکت در دوره نمایید.

در حال حاضر تنها دوره‌ی تئوری تا تجربه‌ی دیجیتال مارکتینگ در این آکادمی برگزار می‌شود اما سایر دوره‌ها نیز به زودی توسعه داده خواهند شد.

خیر آکادمی نووا تمامی کلاس‌های خود را به صورت آنلاین برگزار می‌کند. کافی است در زمان کلاس وارد لینک کلاس مجازی شوید و به صورت مجازی در کلاس حضور پیدا کنید.

این دوره شامل 160 ساعت آموزش و مهارت‌آموزی دیجیتال مارکتینگ است و مناسب همه افرادی است که اشتیاق یادگیری داشته، قصد دارند در آینده وارد این حوزه شوند و یا دانش دیجیتال مارکتینگ خود را توسعه داده و  در کسب‌وکار به کار گیرند. این دوره به دانشجویان و فارغ‌التحصیلان فنی، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان MBA، کارشناسان دیجیتال مارکتینگ، صاحبان کسب‌وکارهای آنلاین کوچک، مدیران بازاریابی و در نهایت هر فردی که به دنبال یافتن شغلی در این حوزه است، پیشنهاد می‌شود.

بله، به افرادی که در جلسات حضور فعال داشته و پروژه عملی و تمارین درسی را انجام دهند، مدرک اعطا خواهد شد. یک گواهی شرکت در دوره به همه اعطا می‌شود. یک مدرک تکمیل با موفقیت دوره و یک مدرک قابل ترجمه و رسمی وزارت علوم نیز به افرادی که آن را با موفقیت بگذرانند و نمره کافی را کسب کنند اعطا خواهد شد. معیارهای نمره دهی شامل مشارکت در کلاس، انجام تمارین، کوییزها و پروژه عملی دوره می‌باشد.

قبل از شروع کلاس‌ها، ویدئوهای پیش‌نیاز این دوره به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده می‌شود تا آمادگی ورود به دوره اصلی را کسب کنید و همه دانشجویان دوره تقریباً در یک سطح علمی قرار گیرند. این ویدئوها به گونه‌ای طراحی شده است که پیش‌نیاز و مکمل دوره اصلی باشند. تمامی ویدئوها به صورت رایگان در وبسایت آکادمی نووا در قسمت “پیش نیاز دوره” قابل دسترسی هستند.

خیر، ویدئوهای پیش‌نیاز توسط منتورهای اساتید تدریس می‌شود.

منتورها، مربی و تدریس‌یار اساتید بوده و افرادی هستند که به طور تخصصی در حوزه‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ مشغول به کار هستند و همراه شما هستند تا به پاسخ‌ها و اشکالاتتان پاسخ دهند.  

ما سعی کردیم زمان‌بندی این کلاس‌ها خارج از ساعات کاری باشد تا شاغلین و دانشجوها نیز فرصت شرکت در کلاس‌ها را داشته باشد.

شما سه جلسه در هفته کلاس خواهید داشت، یعنی بین 6 تا 9 ساعت در هفته برای شرکت در کلاس باید زمان داشته باشید. همچنین باید 10 تمرین درسی را در طول مدت زمان دوره تحویل دهید و یک پروژه عملی را به پایان برسانید. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم مجموعا هفته‌ای حداقل 15 ساعت زمان کنار بگذارید.

بعضی از ترم‍ها روزهای فرد و بعضی ترمها روزهای زوج برگزار میشود. ساعت کلاس ها از 19 الی 21 و یا 22 است.

این دوره تمامی مباحث دیجیتال مارکتینگ در کسب‌وکار را در بر می‌گیرد، البته به زودی دوره‌های مکملی توسعه داده خواهد شد که مناسب افرادی است که می‌خواهند در هر یک از مباحث دیجیتال مارکتینگ بیشتر عمیق‌ شوند..

فقط ویدئوهای پیش‌نیاز دوره از قبل ضبط شده‌اند، دوره اصلی به صورت آنلاین و زنده و از طریق پلت‌فرم‌ اسکای‌روم برگزار می‌شود. البته جلسات تمام کلاس‌ها رکورد شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد.

بله شما در تمامی کلاس‌ها می‎‌توانید سوال‌های خود را به صورت متنی، صوتی و یا تصویری از اساتید بپرسید و همچنین بعد از پایان کلاس، گروه‌های رفع اشکالی وجود دارد که بتوانید با اساتید و منتورها در ارتباط باشید.  

بله، دوره جامع دیجیتال مارکتینگ نووا مهارت‌محور است. شما هم در کنار جلسات ورکشاپ دارید و هم در طول دوره یک پروژه عملی را از صفر تا صد به کمک اساتید و منتورها انجام می‌دهید.

بله، بازه دسترسی به محتوا نامحدود است.

حداکثر ده درصد از دانشجویان دوره (بر مبنای ارزیابی‌های اساتید و آموزش نووا) از سمت اکادمی نووا به برترین شرکت‌های ایرانی معرفی شده و فرصت مصاحبه و استخدام خواهند داشت. البته این فرآیند بستگی به توانمندی‌های شخص و روند مصاحبه‌های او نیز دارد.

بله این دوره در بازه‌های زمانی مشخص تکرار می‌شود.