آکادمی نووا

روحیه‌ی یادگرفتن، جسارت تجربه‌کردن

دوره جامع دیجیتال مارکتینگ آکادمی نووا

بیش از 160 ساعت آموزش تخصصی توسط برترین اساتید حوزه دیجیتال مارکتینگ

ظرفیت محدود + امکان پرداخت قسطی

با دوره جامع دیجیتال مارکتینگ نووا آشنا شو ...

دوره‌ی تئوری تا تجربه‌ی دیجیتال مارکتینگ ...

یک دوره‌ی 160 ساعته‌ی آموزش دیجیتال مارکتینگ است که از 5 اردیبهشت ماه به مدت پنج ماه برگزار می‌شود. این دوره به صورت آنلاین است و کلاس‌ها روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت ۱۹ الی ۲۱ یا 22 خواهند بود. این دوره‌ی آموزش بازاریابی دیجیتال توسط برترین اساتید و منتورهای این حوزه تدریس می‌شود و مباحث و ساختار دوره به گونه‌ای طراحی شده است که مفاهیم اولیه مارکتینگ، برندینگ و در ادامه تمامی ابزارها و مهارت‌های دیجیتال مارکتینگ به صورت عملی ارائه شود. دانش‌پذیران در این دوره به طور مستقیم با اساتید و منتورها در ارتباط هستند تا به همه‌ی سوال‌ها و چالش‌هایشان پاسخ داده شود.

سرفصل‌های دوره در یک نگاه

تجربه‌هایی که بدست می‌آورید

ابزارهای که مسلط می‌شوید

بسترهایی که می‌شناسید

مفاهیمی که یاد می‌گیرید

اساتید دوره

ویژگی‌های دوره جامع دیجیتال مارکتینگ

پروژه‌‌ی عملی (همراه با شارژ اکانت‌های پنل‌های داخلی و بین‌المللی تبلیغات دیجیتال و هاست و دامین رایگان برای شما)

ورکشاپ‌های متعدد آموزش بازاریابی دیجیتال

ارتباط مستقیم شما با تمامی اساتید و منتورها

حضور بیش از ۲۰ استاد و منتور در حوزه‌های تخصصی دیجیتال مارکتینگ

بیش از 160 ساعت کلاس آنلاین دیجیتال مارکتینگ برای یادگیری شما

امکان ادامه ارتباط با آکادمی نووا و فارغ التحصیلان آن برای بحث و پرسش و پاسخ علمی از طریق کامیونیتی نوا

دسترسی نامحدود به تمام ویدئوها و مطالب کلاس بعد از پایان دوره

ارائه مدرک رسمی و قابل ترجمه وزارت علوم در پایان دوره به شرط گذراندن کامل و با موفقیت آن

حمایت از فارغ التحصیلان برتر دوره‌ها در مسیر شغلی (تضمین کاریابی در یکی از شرکت‌های هم‌پیمان با آکادمی نووا)

ارزش بالای محتوای آموزشی نسبت به قیمت به همراه امکان پرداخت قسطی

خبر خوب برای نفرات برتر

در پایان دوره به برگزیدگان کمک می‌کنیم وارد یکی از شرکت‌های هم‌پیمان ما شوند و در مسیر توسعه کسب و کارشان، حضور پیدا کنند.

عرفان حامدی

دانشجوی برگزیده دوره اول آکادمی نووا که پس از پایان دوره در آژانس دیجیتال مارکتینگ هارمونی (زیرمجموعه یکتانت) فعالیت حرفه‌ای خود را شروع کرد.

نظر شرکت‌کنندگان دوره

مهدی قادر

دانشجوی ۱۷ ساله دومین دوره جامع دیجیتال مارکتینگ نووا

مهدی تو این ویدیو از تجربیات خودش و نکاتی که در دوره جامع دیجیتال مارکتینگ نووا یادگرفته صحبت می‌کنه.

شماره تلفن خود را وارد کنید

وقت رو از دست نده

20 درصد تخفیف ثبت‌نام فقط تا 5 اردیبهشت

شماره خود را وارد کنید تا شما را راهنمایی کنیم و از تخفیف ویژه ثبت‌نام برخوردار شوید.

سوالات متداول

بله، به افرادی که در جلسات حضور فعال داشته و پروژه عملی و تمارین درسی را انجام دهند، مدرک اعطا خواهد شد. گواهی شرکت در دوره برای همه، مدرک تکمیل دوره با موفقیت برای افرادی که به حد نصاب نمره برسند و مدرک قابل ترجمه وزارت علوم برای نفرات برتر دوره.

تاریخ ثبت نام در این دوره تا 1 اردیبهشت ماه 1401 خواهد بود و از 5 اردیبهشت ماه کلاس‌ها شروع خواهد شد. کلاس‌ها در روزهای زوج از ساعت 19 الی 21 یا 22 خواهد بود و مدت زمان کل دوره 160 ساعت است که پنج ماه ادامه خواهد داشت.

هزینه‌ی شرکت در دوره‌ی تئوری تا تجربه‌ی دیجیتال مارکتینگ آکادمی نووا 7.5 میلیون تومان است که بسته به شرایط می‌تواند تا 20% شامل تخفیف یعنی 6 میلیون تومان شود. همچنین امکان پرداخت قسطی دوره هم به صورت زیر مقدور است:

  1. پرداخت نیمی از مبلغ در ابتدا
  2. پرداخت دو قسط باقی در طول دوره (بدون نیاز به دریافت چک)

خیر متاسفانه چنین امکانی وجود ندارد و بهتر است با اطمینان از این که به یادگیری مفاهیم دیجیتال مارکتینگ علاقه دارید اقدام به شرکت در دوره نمایید.

در حال حاضر تنها دوره‌ی تئوری تا تجربه‌ی دیجیتال مارکتینگ در این آکادمی برگزار می‌شود اما سایر دوره‌ها نیز به زودی توسعه داده خواهند شد.

خیر آکادمی نووا تمامی کلاس‌های خود را به صورت آنلاین برگزار می‌کند. کافی است در زمان کلاس وارد لینک کلاس مجازی شوید و به صورت مجازی در کلاس حضور پیدا کنید.

این دوره شامل 160 ساعت آموزش و مهارت‌آموزی دیجیتال مارکتینگ است و مناسب همه افرادی است که اشتیاق یادگیری داشته، قصد دارند در آینده وارد این حوزه شوند و یا دانش دیجیتال مارکتینگ خود را توسعه داده و  در کسب‌وکار به کار گیرند. این دوره به دانشجویان و فارغ‌التحصیلان فنی، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان MBA، کارشناسان دیجیتال مارکتینگ، صاحبان کسب‌وکارهای آنلاین کوچک، مدیران بازاریابی و در نهایت هر فردی که به دنبال یافتن شغلی در این حوزه است، پیشنهاد می‌شود.

قبل از شروع کلاس‌ها، ویدئوهای پیش‌نیاز این دوره به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده می‌شود تا آمادگی ورود به دوره اصلی را کسب کنید و همه دانشجویان دوره تقریباً در یک سطح علمی قرار گیرند. این ویدئوها به گونه‌ای طراحی شده است که پیش‌نیاز و مکمل دوره اصلی باشند. تمامی ویدئوها به صورت رایگان در وبسایت آکادمی نووا در قسمت “پیش نیاز دوره” قابل دسترسی هستند.

خیر، ویدئوهای پیش‌نیاز توسط منتورهای اساتید تدریس می‌شود.

ما سعی کردیم زمان‌بندی این کلاس‌ها خارج از ساعات کاری باشد تا شاغلین و دانشجوها نیز فرصت شرکت در کلاس‌ها را داشته باشد.

شما سه جلسه در هفته کلاس خواهید داشت، یعنی بین 6 تا 9 ساعت در هفته برای شرکت در کلاس باید زمان داشته باشید. همچنین باید 10 تمرین درسی را در طول مدت زمان دوره تحویل دهید و یک پروژه عملی را به پایان برسانید. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم مجموعا هفته‌ای حداقل 15 ساعت زمان کنار بگذارید.

این دوره تمامی مباحث دیجیتال مارکتینگ در کسب‌وکار را در بر می‌گیرد، البته به زودی دوره‌های مکملی توسعه داده خواهد شد که مناسب افرادی است که می‌خواهند در هر یک از مباحث دیجیتال مارکتینگ بیشتر عمیق‌ شوند..

فقط ویدئوهای پیش‌نیاز دوره از قبل ضبط شده‌اند، دوره اصلی به صورت آنلاین و زنده و از طریق پلت‌فرم‌ اسکای‌روم برگزار می‌شود. البته جلسات تمام کلاس‌ها رکورد شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد.

بله شما در تمامی کلاس‌ها می‎‌توانید سوال‌های خود را به صورت متنی، صوتی و یا تصویری از اساتید بپرسید و همچنین بعد از پایان کلاس، گروه‌های رفع اشکالی وجود دارد که بتوانید با اساتید و منتورها در ارتباط باشید.  

بله، دوره جامع دیجیتال مارکتینگ نووا مهارت‌محور است. شما هم در کنار جلسات ورکشاپ دارید و هم در طول دوره یک پروژه عملی را از صفر تا صد به کمک اساتید و منتورها انجام می‌دهید.

بله، بازه دسترسی به محتوا نامحدود است.

حداکثر ده درصد از دانشجویان دوره (بر مبنای ارزیابی‌های اساتید و آموزش نووا) از سمت اکادمی نووا به برترین شرکت‌های ایرانی معرفی شده و فرصت مصاحبه و استخدام خواهند داشت. البته این فرآیند بستگی به توانمندی‌های شخص و روند مصاحبه‌های او نیز دارد.

بله این دوره در بازه‌های زمانی مشخص تکرار می‌شود.

همراهان ما در این دوره